Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komunikujme telom 2020

Krátky opis
Intenzívny workshop kontaktnej improvizácie určený všetkým. Naozaj všetkým. Bez predchádzajúcej skúsenosti s tancom, bez rozdielu veku. Máme za sebou obdobie “nedotyku”. Aké to je teraz vrátiť sa k dotyku? Sme na to pripravení? Nechajme sa prekvapiť. Nechajme nech telá za nás prehovoria. Nech dialóg tiel, v ktorom sa budeme cítiť dobre a bezpečne sa spustí prirodzene.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dialóg tiel III

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
10.08.2020 - 14.08.2020

Popis projektu
Intenzívny tanečný workshop určený všetkým. Naozaj všetkým. Bez predchádzajúcej skúsenosti s tancom, bez rozdielu veku.
Kontaktná improvizácia je druh improvizácie vo dvojici, alebo skupine, kde sa hrá s prenášaním vlastnej váhy a váhy partnera. Tým, že nevyžaduje nič, len prítomnosť tanečníka, je veľmi obľúbená vo svete.
Máme za sebou obdobie “nedotyku”. Aké to je teraz vrátiť sa k dotyku? Sme na to pripravení?
Nechajme sa prekvapiť. Nechajme nech telá za nás prehovoria. Nech dialóg tiel, v ktorom sa budeme cítiť dobre a bezpečne sa spustí prirodzene.

Každý deň v týždni od 10.08. do 14.08. v čase od 18:30 až 20:30.
Vstupné: 1 deň - 8 €, celý týždeň - 32 €
Registrácia na: pst.kosice@gmail.com
Tento workshop je súčasťou projektu KOMUNIKUJME TELOM 2020. Celý projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Lektorka:
Kat Rampáčková - je choreografka, improvizátorka, tanečná aktivistka a spoluzakladateľka PST - Priestoru Súčasného Tanca. Narodená v Košiciach na Slovensku. Má absolvovanú švajčiarskú vysokú školu pohybového herectva - Scuola Teatro Dimitri a následne ukončeného magistra choreografie na HAMU v Prahe. Momentálne žije v Barcelóne, kde prehĺbuje svoje tanečné vzdelanie v Kontaktnej improvizácií a v somatickej metóde Body Mind Centering. Venuje sa inkluzívnemu tancu, tvorbe predstavení a ako choreografka je súčasťou medzinárodného vzdelávacieho projektu pre mladých Sound in the Silence.

Názov prímateľa
PST- Priestor Súčasného Tanca o.z.

Celkový rozpočet:
8 680,00 €

Výška podpory:
6 980,00 €