Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-vzdelávacie aktivity Priestor Súčasného Tanca 2020

Krátky opis
Tanečno-pohybový workshop pre mladých od 10 - 16 rokov. Dve hodiny denne od 10:00 - 12:00. Komunikujme, improvizujme a rozprávajme sa inak ako sme zvyknutí. Workshop zameraný na prirodzený prejav, neverbálne sebavyjadrenie, orientáciu v priestore, koordináciu pohybov, pohybovú pamäť, komunikáciu v skupine, tvorivosť a citlivé vnímanie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Komunikujme inak

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
03.08.2020 - 07.08.2020

Popis projektu
Tanečno-pohybový workshop pre mladých od 10 - 16 rokov.
Dve hodiny denne od 10:00 - 12:00.
Komunikujme, improvizujme a rozprávajme sa inak ako sme zvyknutí.
Workshop zameraný na prirodzený prejav, neverbálne sebavyjadrenie, orientáciu v priestore, koordináciu pohybov, pohybovú pamäť, komunikáciu v skupine, tvorivosť a citlivé vnímanie. Workshop bude prebiehať ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch Výmenníku Wuppertálska.
Dôležité je pohodlné oblečenie a chuť robiť veci inak 
Názov prímateľa
PST- Priestor Súčasného Tanca o.z.

Celkový rozpočet:
9 150,00 €

Výška podpory:
7 690,00 €