Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dovybavenie depozitárov Turčianskej galérie

Krátky opis
Zámerom projektu je skvalitnenie ochrany zbierkového fondu a vytvorenie optimálnych podmienok na uloženie a zachovanie súčasného charakteru diel výtvarného umenia a archívnych materiálov zo zbierok Turčianskej galérie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dovybavenie depozitárov Turčianskej galérie potrebným technickým a interiérovým vybavením: nákup a montáž 9 ks germicídnych žiaričov, nákup 3 ks kovových skríň pre uloženie drobnej plastiky a archívnych predmetov.

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
01.09.2019 - 30.06.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Turčianska galéria v Martine

Celkový rozpočet:
4 519,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €