Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jam-Session 2018

Krátky opis
Jazzové Jam-Session v hudobnom klube Pub u Zeleného stromu, Vysoká 26, Bratislava. Koná sa vždy v nedeľu večer od 19:30.
Fotogaléria
Názov podujatia
Jam-Session No.05/2018

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
04.02.2018

Popis projektu

Jam-Session, na ktorom si môžete zahrať so skupinou Gabriel Jonáš Trio v obsadení: Gabriel Jonáš – p, Juraj Kalász – b & Juraj Raši - ds.
Na minulom jame s nami jamovali: klavirista Jancsi Rigó, speváčka Alexandra Tinková, Blanka Bangová a Ľubica Solanová, trúbkari Matej Korbelič a Róbert Kolář. Využite príležitosť, príďte si zahrať/zaspievať so špičkovou rytmikou do reštaurácie Pub u Zeleného stromu.
Hudobníci amatéri, študenti hudobných škôl alebo profesionáli, bez ohľadu na vaše hudobné skúsenosti alebo vek, všetci ste vítaní.
Pomôžeme vám zbaviť sa trémy a urobiť prvý krok, vyskúšať si svoju vlastnú skladbu na verejnosti alebo sa zviditeľniť na bratislavskej hudobnej scéne. Začíname o 19:30.
!!! V nedeľu platí 50%-ná zľava na vybrané druhy jedál !!!
Vchod do podniku je za divadlom Nová scéna (Vysoká 26) cez rampu vo dvore.
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Ing. Juraj Kalász

Celkový rozpočet:
17 150,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €