Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Labyrinty literatúry

Krátky opis
Labyrinty literatúry - podujatie Klubu nezávislých spisovateľov v Letnej čitárni U červeného raka 26. augusta 2020 o 17.00 h. Mariana Čengel Solčanská predstaví svoj nový román Jánošík, komentuje Marta Žilková. Martin Prebudila predstaví svoj nový román No tak, usmej sa..., komentuje Miroslav Demák.
Fotogaléria
Názov podujatia
Labyrinty literatúry

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
26.08.2020

Popis projektu

Labyrinty literatúry - podujatie Klubu nezávislých spisovateľov v Letnej čitárni U červeného raka 26. augusta 2020 o 17.00 h.
Mariana Čengel Solčanská predstaví svoj nový román Jánošík, komentuje Marta Žilková.
Martin Prebudila predstaví svoj nový román No tak, usmej sa..., komentuje Miroslav Demák.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
5 670,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €