Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajina kníh

Krátky opis
Cieľom projektu Krajina kníh je v prvom rade podnietiť záujem detí a mládeže o literatúru a čítanie, pritiahnuť deti do knižníc a ponúknuť im zaujímavé podujatia a stretnutia s literatúrou a spisovateľmi. Zapojili sme sa aj do celoslovenského projektu Prečítané leto, v rámci ktorého organizujeme každý týždeň spoločné čítania sprevádzané rôznymi aktivitami a hrami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prečítané leto: O stromoch

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
22.07.2020

Popis projektu

Vo štvrtom týždni Prečítaného leta sme pre deti pripravili spoločné čítanie a aktivity na tému "O stromoch". 

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
1 900,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €