Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity nezávislého zoskupenia Odivo 2020/21

Krátky opis
Rozprávka so živou hudbou o obyčajnom Maxovi s neobyčajnou fantáziou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divočiny

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
26.07.2020

Popis projektu

Pozývame do banskobystrickej Záhrady na rozprávku o radosti z vystrájania od nezávislého zoskupenia Odivo.

Rozprávka so živou hudbou o obyčajnom Maxovi s neobyčajnou fantáziou. A o jeho mačke. A o divočinách. A o množstve iných vecí, ktoré sa zmestia do jedného červeného vozíka.

Autor predlohy: Maurice Sendak
Výprava: Ivana Macková
Koncepcia a dramaturgia: Mária Danadová a Monika Kováčová
Réžia: Monika Kováčová a zdivočelý kolektív
Hrajú: Mária Danadová, Filip Hajduk a hudobníci Ján Fiala (vibrafón, bicie, perkusie), Štefan Szabó (gitara)

https://www.facebook.com/Odivo-431378930310672/" style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; font-family: system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont, " .sfnstext-regular",="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;="" white-space:="" pre-wrap;"="">Odivo je nezávislé divadelné zoskupenie, ktoré vytvára inovatívne autorské a bábkové projekty v spolupráci s umelcami z rôznych odvetví. Rozvíja vlastný divadelný jazyk a za svoju tvorbu získalo ocenenia na medzinárodných festivaloch v Bulharsku, v Poľsku, v Chorvátsku a v Česku. Predstavenie Divočiny získalo Cenu za bábky udelenú na medzinárodnom festivale Mateřinka 2017 (Česko, Liberec)


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Hlavný partner projektu Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Odivo, o.z.

Celkový rozpočet:
29 609,00 €

Výška podpory:
27 000,00 €