Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Príprava 45. výročia FS Hriňovčan

Krátky opis
FS Hriňovčan oslávil v roku 2017 už 45. výročie od svojho vzniku. K tejto príležitosti sme nacvičili jedno celovečerné predstavenie do ktorého sme zapojili súčasných aj bývalých členov súboru, vrátane muzikantov. Predstavenie uvedieme min. dva razy pre verejnosť a raz pre pozvaných hostí. Po predstavení pre hostí bude nasledovať slávnostná recepcia a ľudová zábava. Dátum sme stanovili na 17., 18.a 26. novembra 2017.
Fotogaléria
Názov podujatia
V Hriňovej som narodený - 45. výročie FS Hriňovčan

Miesto konania / kraj
Hriňová / Detva

Termín konania
01.06.2017 - 31.12.2017

Popis projektu

Folklórny súbor Hriňovčan si pri príležitosti osláv 45. výročia od svojho založenia pripravil dvojhodinový program plný ľudového tanca, spevu a hudby pod názvom „V Hriňovej som narodený“. V programe sa vám predstavia nielen súčasní ale aj bývalí členovia súboru a prevedú vás životom jedného hriňovčana od kolísky až po zrelý vek. Program sa odohrá v troch termínoch a to 17., 18. a 26. novembra 2017 v kinosále mestského kultúrneho strediska v Hriňovej. Na program ste všetci srdečne vítaní. 

Názov prímateľa
Bystrô

Celkový rozpočet:
11 650,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €