Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-osvetové a vzdelávacie aktivity v Novohrade

Krátky opis
Dielňa ľudových remesiel a súčasných techník DIELNIČKA organizuje letné tvorivé dielne pre deti a mládež. Vďaka podpore Fondu na podporu umenia máme možnosť pozvať remeselníkov a deti tak priučiť konkrétnemu remeslu od človeka, ktorý sa mu venuje a ovláda ho. Veríme, že organizovaním tvorivých dielní s remeselníkmi, deti získajú manuálne zručnosti, prehĺbi sa u nich láska k tradícii a remeslu. Tento rok sa stretneme v termínoch: 17.-21.8.2020 a 24.-28.8.2020.
Fotogaléria
Názov podujatia
Leto s remeslom III.

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
17.08.2020 - 28.08.2020

Popis projektu

Dielňa ľudových remesiel a súčasných techník DIELNIČKA organizuje letné tvorivé dielne pre deti a mládež. Vďaka podpore Fondu na podporu umenia máme možnosť pozvať remeselníkov a deti tak priučiť konkrétnemu remeslu od človeka, ktorý sa mu venuje a ovláda ho. Veríme, že organizovaním tvorivých dielní s remeselníkmi, deti získajú manuálne zručnosti,  prehĺbi sa u nich láska k tradícii a remeslu. Tento rok sa stretneme v termínoch: 17.-21.8.2020 a 24.-28.8.2020.

Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
18 990,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €