Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Labyrinty literatúry

Krátky opis
Projekt Klubu nezávislých spisovateľov Labyrinty literatúry pokračuje sériou podujatí v Musique club galerie, Štúrova 61, Modra. 27. júla 2020 o 18.00 h predstaví svoju tvorbu poetka a prekladateľka Elenu Hidvéghyová - Young. Večerom sprevádza Ľubomíra Miháliková. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prechádzky Labyrintom literatúry

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
27.07.2020

Popis projektu

Projekt Klubu nezávislých spisovateľov Labyrinty literatúry pokračuje sériou podujatí  v Musique club galerie, Štúrova 61, Modra.
27. júla 2020 o 18.00 h predstaví svoju tvorbu poetka a prekladateľka Elenu Hidvéghyová - Young. Večerom sprevádza Ľubomíra Miháliková.
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
5 670,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €