Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

HAH 2020

Krátky opis
Festival amatérskej umeleckej tvorby - HAH /hraný amatérsky humor/ sa postupne pretransformoval z pôvodného amatérskeho filmového festivalu na multižánrový festival, ktorý predstavuje výber z vystúpení komických skupín, satirických scénok, amatérskej hudobnej produkcie, uvádza viacero jednotlivcov, stand-up komedy, ľudových rozprávačov či amatérskych multimediálnych tvorcov.
Fotogaléria
Názov podujatia
HAH

Miesto konania / kraj
Dolná Strehová / Veľký Krtíš

Termín konania
24.07.2020 - 26.07.2020

Popis projektu

Festival dlhodobo figuruje v povedomí regiónu, zaznamenáva bohatú účasť divákov aj zo širšieho okolia. Jubilejný 30.ročník festivalu bude venovaný stretnutiu zakladateľov a tvorcov festivalu a prezentácii retrospektívnych pohľadov do minulosti. Trojdňový multižánrový maratón bude prebiehať v exteriéri kúpaliska. 

Sprievodným podujatím je súťažná prehliadka krátkych multimediálnych snímkov autorov zo Slovenska a zahraničia. O najlepších z nich, ktoré získajú atraktívne ceny: Zlatú, Striebornú a Bronzovú rúru, rozhodujú svojím hlasovaním diváci v ankete.

Okrem diváckej ankety bude súčasťou festivalu aj rozborový seminár hodnotiaci amatérske snímky, ktorý zabezpečia oslovení odborní lektori a interaktívna diskusia s tvorcami, pozvanými hosťami o histórii, význame a potrebe amatérskej multimediálnej tvorby HAH-u a Urtica filmu.

Názov prímateľa
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
4 250,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €