Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KreaTiviTa 2020

Krátky opis
Autorská výstava fotografií trnavského autora Milana Marônka „Štefánikov kraj“, je v poradí piatou výstavou, ktorá sa realizuje v rámci projektu KreaTiviTa 2020 v priestoroch Domu hudby M. Schneidera Trnavského. Výstavu realizujeme pri príležitosti 140. výročia narodenia generála Milana Rastislava Štefánika.
Fotogaléria
Názov podujatia
KreaTiviTa 2020: Štefánikov kraj

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
20.07.2020 - 31.08.2020

Popis projektu

Autorská výstava fotografií trnavského autora Milana Marônka „Štefánikov kraj“, je v poradí piatou výstavou, ktorá sa realizuje v rámci projektu KreaTiviTa 2020 v priestoroch Domu hudby M. Schneidera Trnavského. Výstavu realizujeme pri príležitosti 140. výročia narodenia generála Milana Rastislava Štefánika.

Výstavnú kolekciu tvoria veľkoformátové panoramatické snímky, na ktorých autor zachytil krajinárske scenérie Záhoria. Podľa slov autora: „Tento malebný kút Slovenska zostane navždy v srdci každého, kto ho raz navštívi“. Súčasťou výstavy je i text spisovateľa, publicistu, maliara a ilustrátora Štefana Bednára, myjavského rodáka, v ktorom umeleckou rečou opisuje charakter kraja, kde prežil svoje detstvo.

Názov prímateľa
Trnavské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
7 600,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €