Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KULTÚRA ČLOVEKA, KULTÚRA SPOLOČNOSTI

Krátky opis
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici pripravilo pre deti prázdninové tvorivo- zábavné dielne. Počas troch týždňov (6.-24. júla) sa budeme venovať textilným technikám (modrotlač, batika), košikárstvu (pletenie a výroba dekorácií z pedigu), odhalíme tajuplný a zaujímavý život včiel a včelárstva.
Fotogaléria
Názov podujatia
PRÁZDNINY TVORIVO A ZÁBAVNE

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
06.07.2020 - 24.07.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
8 900,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €