Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajúce mesto

Krátky opis
Tisovčania čítajú diela tisovských autorov na netradičných miestach mesta Tisovec
Fotogaléria
Názov podujatia
Noc literatúry

Miesto konania / kraj
Tisovec / Rimavská Sobota

Termín konania
23.07.2020

Popis projektu

Na piatich miestach - Rodný dom V.Clementisa, Daxnerov dom, Kancelária Partnerstva Muránska planina - Čierny Hron, Evanjelické gymnázium a Mestská knižnica A.H.Škultétyho sa budú čítať diela tisovských autorov (V.Clementis, Š.M.Daxner, F.Bábela, C.Štítnický, J.Brocko, M.Kraus, A.H.Škultéty). Na záver je pripravené posedenie pre účastníkov podujatia v priestoroch knižnice.

Názov prímateľa
Mesto Tisovec

Celkový rozpočet:
1 900,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €