Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Slovesná jar 2018

Krátky opis
Všetky propagačné materiály na Slovesnej jari, t. z. plagát, pozvánky, brožúry, katalógy z výstav budú mať uvedené logo Fondu na podporu umenia a "Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia".
Fotogaléria
Názov podujatia
Podujatia v rámci celého festivalu

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
05.06.2018 - 08.06.2018

Popis projektu

Na všetkých propagačných materiáloch bude uvedené logo Fondu na podporu umenia a "Z verejných zdrojov podporil fond na podporu umenia." 

Názov prímateľa
Slovenský literárny ústav Matice slovenskej

Celkový rozpočet:
5 334,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €