Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity

Krátky opis
NÁHRADNÝ TERMÍN - KONCERT PRE OTVORENÉ OKNÁ DOBŠINSKÉHO SADU pri príležitosti Svetového dňa hudby
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert pre otvorené okná Dobšinského sadu

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
11.07.0200 - 11.07.2020

Popis projektu

OZ Dobšinského sad, Krajské kultúrne stredisko v Žiline a Iveta Martinková uvádzajú pri príležitosti Svetového dňa hudby Koncert do okien Dobšinského sadu na sídlisku Vlčince. Koncert sa koná 11. júla o 15.00 hod. a vstup je bezplatný. Návštevníkov čaká pestrý hudobný program a taktiež zaujímavý sprievodný program. 

Názov prímateľa
Krajské kultúrne stredisko v Žiline

Celkový rozpočet:
20 052,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €