Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračné kľúče od hravého čítania II - Ako nestratiť detského čitateľa a ako sa nestratiť v detskej literatúre

Krátky opis
Vzdelávací cyklus workshopov sa realizuje v spolupráci s knižnicami a školami
Fotogaléria
Názov podujatia
Zázračné kľúče od hravého čítania

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
13.07.2020 - 26.06.2020

Popis projektu

Prostredníctvom príbehov, inscenovaného čítania, tvorivých dielní odkrývame s deťmi dôležité témy: priateľstvo, vzťahy v rodine,  starostlivosť o svoju krajinu, empatia, tolerancia, inakosť - hendikepy, osamelosť a mnohé ďalšie.  Prostredníctvom hry odomykáme svet fantázie detí, aby hľadali metafory, pochopili obraznosť literatúry a jej umeleckú hodnotu.Prostredníctvom Osmijankovej literárnej mapy propagujeme zároveň kvalitnú detskú literatúru zo slovenských vydavateľstiev.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
17 800,00 €

Výška podpory:
14 500,00 €