Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity

Krátky opis
ČokoláDay je podujatie, ktoré sa koná pri príležitosti Svetového dňa čokolády. Cieľom pilotného ročníka je predstaviť Žilinčanom čokoládu, ktorá môže chutiť či vyzerať aj inak, ako sme zvyknutí z „bežných“ obchodov.
Fotogaléria
Názov podujatia
ČokoláDay

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
07.07.2020

Popis projektu

Podujatie sa koná pri príležitosti Svetového dňa čokolády. Cieľom pilotného ročníka je predstaviť Žilinčanom čokoládu, ktorá môže chutiť či vyzerať aj inak, ako sme zvyknutí z „bežných“ obchodov. Počas podujatia sa návštevníci môžu tešiť predovšetkým na ochutnávku čokolády, ale aj na zaujímavú prednášku na tému ´čokoláda´ s pralinkárkou z čokoládovne La Bomboneria Žilina. Pripravený bude aj mini ČokoKvíz, ktorého víťaz si odnesie sladkú cenu.

Názov prímateľa
Krajské kultúrne stredisko v Žiline

Celkový rozpočet:
20 052,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €