Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Roztratené zrnká

Krátky opis
Premiéra komorného programu Roztratené zrnká - 23.06.2017, v Kultúrnom dome v Klenovci, uvedený na Gemersko - malohontských folklórnych slávnostiach Klenovská Rontouka.
Fotogaléria
Názov podujatia
Roztratené zrnká

Miesto konania / kraj
Klenovec / Rimavská Sobota

Termín konania
23.06.2017

Popis projektu

Prezentačné podujatie  na základe terénneho výskumu v rámci projektu Roztratené zrnká, z obcí Drienčany, Pápče, Budikovany a Teplého Vrchu.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 190,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €