Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

OTTITA POTITA - hudobno-spevné tradície FSk Podžiaran Papradno

Krátky opis
ŠTYRI CHODNÍČKY POD JAVORNÍČKY - Folklórne popoludnie, nedeľa 12. júla 2020 o 15.00 h, amfiteáter Papradno. Propagácia projektu OTTITÁ POTITÁ - hudobno-spevné tradície FSk Podžiaran Papradno.
Fotogaléria
Názov podujatia
Propagácia projektu OTTITÁ POTITÁ - hudobno-spevné tradície FSk Podžiaran Papradno na podujatí ŠTYRI CHODNÍČKY POD JAVORNÍČKY

Miesto konania / kraj
Papradno / Považská Bystrica

Termín konania
12.07.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Folklórna skupina Podžiaran

Celkový rozpočet:
15 228,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €