Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

"Zašpjevajme sebe dovedna"

Krátky opis
Vytvorenie choreografií pre FS Krompašan a DFS Krompašanček ktorého výsledkom je prezentácia spoločného programu pre záujmovú skupinu ako aj pri tvorbe vystúpení pre pripadne ďalšie vystúpenia v budúcnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zašpievajme sebe dovedna - Vytvorenie spoločného programu FS Krompašan a DFS Krompašanček

Miesto konania / kraj
Krompachy / Spišská Nová Ves

Termín konania
01.06.2019 - 30.04.2020

Popis projektu

a

Názov prímateľa
FS Krompašan - združenie priateľov ľudových tradícií

Celkový rozpočet:
3 070,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €