Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dedičstvo inšpiruje

Krátky opis
Zážitkový stanový tábor zameraný na denné a nočné astronomické aktivity pre deti od 8 - 15 rokov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hviezdna misia

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
13.07.2020 - 15.07.2020

Popis projektu

Hviezdna misia je 48 hodinový pobyt pre deti od 8 - 15 rokov. Uskutoční v dvoch turnusoch  a to 13 - 15.7 a 10 - 12.8.2020 na rožňavskej hvezdárni kde budú mať príležitosť sa zoznámiť  s rôznymi prístrojmi a vyskúšať si pokusy pri slnečnej peci a ďalšie denné a hlavne nočné pozorovania oblohy. Popri praktických ukážok helioenergetiky, zakresľovaniu slnečných škvŕn a pozorovania Slnka špeciálnym ďalekohľadom či objavovanie nočných zvukov v prírode budú mať možnosť si užiť aj rôzne pohybové aktivity.

Názov prímateľa
Gemerské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
15 200,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €