Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kraslice mojimi očami

Krátky opis
Tvorivé dielne priblížia deťom slovenské ľudové tradície, pričom si budú môcť vytvoriť rôzne výrobky. Pod mojím lektorským vedením si spolu vytvoríme kraslicu technikou oblepovania priadzou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivé dielne

Miesto konania / kraj
Žiar nad Hronom / Žiar nad Hronom

Termín konania
16.07.2020

Popis projektu

Pohronské osvetové stredisko v Žiari nad Hronom organizuje počas letných mesiacov pre deti na prvom a druhom stupni základných škôl Letnú remeselnú školičku. Deti sa budú zábavnou a zaujímavou formou učiť nové veci - budú spoznávať slovenské ľudové tradície, rôzne remeselné techniky, prírodné materiály, z ktorých budú tvoriť svoje prvé výrobky. Tvorivých dielní sa zúčastním v rámci projektu Kraslice mojimi očami a pod mojím vedením si deti vytvoria kraslice technikou nalepovania priadze na vajíčko, ktoré si potom odnesú domov. Remeselná školička bude prebiehať v priestoroch Pohronského osvetového strediska od 8.00 do 15.30 hod.

Názov prímateľa
Juliána Rečlová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €