Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada - Osmijanko hľadá čítajúce školy a čítajúce rodiny

Krátky opis
Literárne lekcie v regiónoch v rámci 16. ročníka celoslovenskej čitateľskej súťaže
Fotogaléria
Názov podujatia
Osmijanko tour 2020 - literárne lekcie

Miesto konania / kraj
Ľubochňa / Ružomberok

Termín konania
08.07.2020

Popis projektu

Literárne lekcie v rámci súťaženia sa počas koronakrízy nerealizovali v regiónoch. Vyhodnotenie súťaže bolo posunuté na koniec septembra. Vzhľadom na to, že niektoré školy organizujú Letné školy, tak sa môžu uskutočniť aj literárne lekcie na podporu súťaže v rámci Osmijanko tour 2020.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
25 600,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €