Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity v Liptovskom kultúrnom stredisku

Krátky opis
Denný letný tábor určený pre deti, ktoré by sa chceli naučiť ako sa tvorí animovaný film.
Fotogaléria
Názov podujatia
Filmárik - animárik

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
03.08.2020 - 07.08.2020

Popis projektu

Denný letný tábor pre deti vo veku od  9 - 13 rokov. Pod vedením odborných lektorov sa deti naučia ako sa tvorí animovaný film, čo je to scenár, ako funguje kamera a fotoaparát. Svoje vytvorené dielka predstavia na záver svojim rodičom.

Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
23 070,00 €

Výška podpory:
19 000,00 €