Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kraslice mojimi očami

Krátky opis
Výrobu kraslíc technikou oblepovania priadzou budem predvádzať na Festivale kumštu, remesla a zábavy v Banskej Štiavnici.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prezentácia kraslíc na verejnom podujatí - remeselných trhoch

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
04.07.2020

Popis projektu

V Banskej Štiavnici sa bude konať "malý" Festival kumštu remesla a zábavy 2020, ktorý sa predsa len tento rok podarilo zorganizovať. Na podujatí vystúpia divadlá, sokoliari, budú sa konať tvorivé dielne, a samozrejme jeho súčasťou budú aj remeselníci predvádzajúci svoju výrobu. V rámci projektu Kraslice mojimi očami predstavím verejnosti svoje nové výrobky a výrobu kraslíc technikou oblepovania priadzou, ktorú si budú môcť návštevníci sami vyskúšať. Festival sa koná na Starom zámku v sobotu 4. júla 2020 od 9:00 do 19:00.

Názov prímateľa
Juliána Rečlová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €