Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme

Krátky opis
Dramatizované čítanie a workshop pre deti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ďuro pozdrav Ďura

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
25.06.2020

Popis projektu

Veronika Hajdučíková, autorka kníh a lektorka detských workschopov prinesie do knižnice jeden z príbehov z knihy Vincenta Šikulku; Ďuro pozdrav Ďura.  Podujatie je zamerané na propagáciu čítania pre deti. Po oboznámení sa s knižkou  sa ponoríme do tajov tieňového divadla. Vstup voľný.


Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
3 500,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €