Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Bizarný Východ

Krátky opis
Hudobník, performer a publicista, vystupujúci pod menom Samčo, brať dážďoviek, pozýva na komentovanú obrazovú prechádzku najzastrčenejšími a najbizarnejšími miestami východného Slovenska.
Fotogaléria
Názov podujatia
Bizarný Východ

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
03.02.2018

Popis projektu

Motto: Blízka exotika a predzvesť konca sveta. Krásne hory a uprostred nich rozpadávajúce se nemecké banské mestečká, rural decay a vidiecky industriál, skanzeny socializmu natreté "naružovo", slovensko-ukrajinský Berlín, uprostred rozdelený hranicou, skrachované veľkoplošné impérium Mikuláša Varehu, eurofondový barbie-urbanizmus, vysokokvalitný urban exploration priamo v centrách okresných miest, špecifické miestne postavičky, scény a folklóry.

Prednáška a cestovateľské kino. 

Vstupné: 3Eur

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
45 920,00 €

Výška podpory:
37 000,00 €