Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii II.

Krátky opis
8. júl 2020 VÝTVARNÉ CESTY výtvarný workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov zameraný na rozšírenie si pohľadu a východiskových možností v maľbe kde: : Krajské osvetové stredisko v Nitre lektorka: Katarína Jahnová téma: Obrazotvornosť - Každý môže byť umelcom! Inšpirácia - Vladimír Boudník výtvarná technika: paketáž, roláž, dekalk, a iné...škvrny ako východisko
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarné cesty - výtvarný workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
08.07.2020

Popis projektu

Vyskúšate si :

-          vyskúšate si hlavne svoju obrazotvornosť

Naučíte sa:  

-          naučíte sa rôzne výtvarné techniky, ktoré pracujú s náhodou

-          objavíte spôsob ich využitia  ako východisko k Vašej tvorbe

 

 

Súčasťou workshopu sú  vzdelávacie aktivity teoretického charakteru z dejín výtvarného umenia a individuálne konzultácie k autorskej výtvarnej tvorbe zamerané na zvyšovanie umelecko-odborného rastu jednotlivcov, na rozvoj  výtvarných zručností a podpory výtvarného nadania.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
16 965,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €