Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kyjatické hračky

Krátky opis
Verejná prezentácia výstupov projektu prostredníctvom výstavy .
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava Kyjatické hračky Ladislava Hedvigiho

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
30.06.2020 - 30.08.2020

Popis projektu

V termíne od 30.6. do 30.8. 2020 sa v spolupráci s Gemersko-malohontským múzeom uskutoční výstava kyjatíckých hračiek v množstve a sortimente uvedených v projekte a následne v zmluve.

Názov prímateľa
Ladislav Hedvigi

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €