Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Preč z tejto pece

Krátky opis
Dňa 24. 5. 2020 bol žiadateľ Vladislav Gális hosťom relácie K2 Rádia Slovensko a rozprával o živote a diele spisovateľa Thomasa Bella s dôrazom na podporený preklad knihy Preč z tejto pece (projekt č. 19-155-03016). Vo vysielaní zaznela aj informácia o poskytnutí finančných prostriedkov zo strany Fondu na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
relácia K2, Rádio Slovensko

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
24.05.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Vladislav Gális

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
6,00 €