Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Netradičnie tradičnô

Krátky opis
Netradičnie Tradičnô je nová séria tvorivých dielní, organizovaných OZ MUSA, ktoré vám tento rok ponúkneme vďaka podpore Fondu na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
NETRADIČNIE TRADIČNÔ – PLETENIE Z PAPIERA

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
25.07.2020 - 26.07.2020

Popis projektu

Netradičnie Tradičnô je nová séria tvorivých dielní, organizovaných OZ MUSA, ktoré vám tento rok ponúkneme vďaka podpore Fondu na podporu umenia.

Víkendové pletenie z papiera je dvojdňová  tvorivá dielňá, kde sa naučíte základy pletenia z papiera od začiatku, až po hotový výrobok.

POZOR – Za dielne neplatíte žiadny poplatok, ale počet osôb na dielne je obmedzený, treba si preto ZAREZERVOVAŤ miesto.

NA DIELNE SI TREBA PRINIESŤ:

  1. Novinový papier – potrebujete klasický novinový papier, nie lesklý ako dnes majú mnohé letáky. Ideálne aspoň 10 novín.
  2. Oblečenie, ktoré si môžete ušpiniť
  3. Tyčinkové lepidlo – najlepšie z Pepco 2ks
  4. Malé ostré nožničky – manikúrové

Počet účastníkov kurzu:

  • maximálne 12

Cena kurzu: zadarmo

Prihlásiť na tvorivé dielne sa môžete na facebook stránke, alebo emailom musadetva@gmail.com

Podujatie Netradičnie Tradičnô z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je:

http://arteska.org/wp-content/uploads/2019/07/FPU_logo1_modre-300x143-300x143.jpg" alt="" style="max-width: 100%; margin: 5px 0px 0px; width: auto;" width="300" height="143">

Názov prímateľa
Občianske združenie MUSA - Moderní Umeleckí Slovenskí Amatéri

Celkový rozpočet:
4 950,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €