Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Netradičnie tradičnô

Krátky opis
Netradičnie Tradičnô je nová séria tvorivých dielní, organizovaných OZ MUSA, ktoré vám tento rok ponúkneme vďaka podpore Fondu na podporu umenia. V rámci týchto dielní sa nám podarilo získať podporu aj na denný tábor pre deti.
Fotogaléria
Názov podujatia
NETRADIČNIE TRADIČNÔ – LETNÝ DENNÝ VÝTVARNÝ TÁBOR PRE DETI

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
06.07.2020 - 10.07.2020

Popis projektu

Letný denný výtvarný tábor pre deti

Organizátor: Občianske združenie MUSA

Odborný lektori: Výtvarníci OZ MUSA

Forma: Denný tábor od pondelka do piatku od 8.00 do 16.00 hod.

Vek: 6 – 14 rokov

Tábor bude tento rok zameraný na celkovú detskú tvorivosť a deti si počas neho vyskúšajú rôzne techniky maľby, modelovania a iných kreatívnych činností. V poobedných hodinách budú deti spoločne tráviť čas pri hrách. V tomto roku budeme mať k dispozícii veľký stan na dvore a tak budú môcť deti tráviť väčšinu dňa vonku, bez ohľadu na počasie.

Podujatie Netradičnie Tradičnô z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je:

http://arteska.org/wp-content/uploads/2019/07/FPU_logo1_modre-300x143-300x143.jpg" alt="" style="max-width: 100%; margin: 5px 0px 0px; width: auto;" width="300" height="143">

Názov prímateľa
Občianske združenie MUSA - Moderní Umeleckí Slovenskí Amatéri

Celkový rozpočet:
4 950,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €