Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podpora činnosti folklórnych kolektívov DFS Zornička, DFS Mladosť, FS Vepor v obci Klenovec

Krátky opis
RODON Klenovec, Obec Klenovec, Gemersko - malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote, Vás pozývajú na výstavu krojových súčastí z Obce Klenovec, pod názvom Od kolísky po svadbu. Výstava sa realizuje v rámci projektu RODON Klenovec, pod názvom Podpora činnosti folklórnych kolektívov DFS Zornička, DFS Mladosť, FS Vepor v obci Klenovec. Výstava bude trvať od 22.6. - 31.7.2020 v priestoroch Gemersko - malohontského osvetového strediska v Rimavskej Sobote.
Fotogaléria
Názov podujatia
Od kolísky po svadbu

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
22.06.2020 - 31.07.2020

Popis projektu

Občianske združenie RODON Klenovec v rámci projektu Podpora činnosti folklórnych kolektívov DFS Zornička, DFS Mladosť, FS Vepor v obci Klenovec, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia realizuje výstavu krojových súčastí z obce Klenovec. 

Názov prímateľa
RODON Klenovec (za rozvoj obecného diania ochotných nadšencov)

Celkový rozpočet:
42 110,00 €

Výška podpory:
39 000,00 €