Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii II.

Krátky opis
Tvorivé workshopy pre deti a mládež zamerané na tvorbu literárnych textov, príbehov a charakterov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Štúrovo rečnenie - Tvorivé písanie

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
15.07.2020 - 28.07.2020

Popis projektu

Realizujeme 2 workshopy tvorivého písania, ktoré sa uskutočnia 15.7.2020 a 28.7.2020. Workshopy sú určené pre všetky deti a mládež v Nitrianskom kraji, ktoré sa venujú písaniu textov, amatérskej literárnej tvorbe, pracujú so slovom a zúčastňujú sa rôznych literárnych súťaží. Počas workshopov budeme hravo pracovať so slovom, zameriame sa na tvorbu literárnych textov, príbehov a charakterov. Lektormi týchto workshopov budú: Mgr. Jana Popovicsová  a Mgr. art. Štefan Timko, PhD. 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
16 965,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €