Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Malí remeselníci - X. ročník detských tvorivých dielní zameraných na tradičné ľudové remeslá

Krátky opis
X. ročník tvorivých prázdninových dielní Malí remeselníci sme v tomto roku situovali do nových priestorov Trnavského osvetového strediska v Trnave. Jednodňové remeselné dielne sa budú skladať z ôsmich dielničiek a budú zamerané na rôzne techniky tradičných ľudových remesiel.
Fotogaléria
Názov podujatia
Malí remeselníci

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
03.07.2020 - 31.07.2020

Popis projektu

X . ročník detských tvorivých dielní „Malí remeselníci“ sa bude konať  dňa 3. 7. 2020 v Trnavskom osvetovom stredisku v Trnave. Dielne budú zamerané na rôzne techniky ľudových remesiel, pletenie zo slamy, z hliny, z drôtu, maľovanie na sklo, vyšívanie, drevené drobnôstky, práce s textilom, farbami a papierom. Účastníci dielní budú mať možnosť bezprostredne sledovať prácu ľudových výrobcov a za asistencie lektorov a pracovníkov Trnavského osvetového strediska si budú môcť vyrobiť svoj vlastný ľudovo-umelecký výrobok. Predpokladaná účasť detí na základe minulých ročníkov je približne 200 aktívnych účastníkov dielní a množstvo divákov z radov rodinných príslušníkov detí.

Názov prímateľa
Trnavské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 200,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €