Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácie členov Pars Artem v Letnej čitárni Červený rak

Krátky opis
Zichyho palác sa stane novým miestom, kde členovia Združenia internetových autorov Pars Artem predstavia svoju tvorbu a to dňa 24.6.2020.
Fotogaléria
Názov podujatia
Láska je viac

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
24.06.2020

Popis projektu

Stretnutia pre poézii a hudbe sa stali pravidelnou súčasťou života združenia internetových autorov PARS ARTEM. Prvé tohtoročné - v čase, na ktorý sme dlho čakali, a to po uvoľnení opatrení okolo COVID 19 - bude patriť trom zakladajúcim členom Pars Artem - Jánovi Tazberíkovi, Ondrejovi Kalamárovi a Zuzane Kuglerovej, ktorí si z Čiech pozvali vzácneho hosťa - poetku Milenu Orsi. Kulisou pre pásmo poézie a hudby bude nádvorie Zichyho paláca. V rámci opatrení je k dispozícii sedemdesiat miest. Záverečná polhodinka bude patriť (ako vždy) posedeniu pri víne a drobnom pohostení

Názov prímateľa
Pars Artem

Celkový rozpočet:
2 700,00 €

Výška podpory:
2 200,00 €