Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Činnosť Nového divadla v Roku slovenského divadla

Krátky opis
Kocúr v čižmách Punkovo-animálno-maňuškovo-komediálny thriller" pre deti od 4 rokov a ich starostlivých rodičov. Inscenácia o tom, že nie je všetko striebro, čo sa blyští, o tom, že karma je zdarma a o tom, že dobro nakoniec cti netratí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Kocúr v čižmách

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
20.06.2020

Popis projektu
Punkovo-animálno-maňuškovo-komediálny thriller" pre deti od 4 rokov a ich starostlivých rodičov.
Inscenácia o tom, že nie je všetko striebro, čo sa blyští, o tom, že karma je zdarma a o tom, že dobro nakoniec cti netratí.

Réžia a koncept inscenácie: Šimon Spišák
Dramaturgia a koncept inscenácie: Veronika Gabčíková
Scéna, kostýmy a bábky : Dáša Krištofovičová
Text: Šimon Spišák a kolektív

Hrajú:
Kocúr v čižmách : Agáta Spišáková
Janko, zajac, sedliak : Ľuba Dušaničová alebo Miloš Kusenda
Diabol, brat Ferko, brat Jožko, princezná, kráľ, zajac, holubica, mačací gang,, obor atď.: Lucia Korená

Technická spolupráca : Jozef Puškár, Jakub Jánsky
Propagačné materiály : Peter Jánsky

Vstupné : deti 5 Eur, dospelí 6 Eur.
Činnosť Nového divadla z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

https://www.facebook.com/events/800635323771182/#" style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; background: rgb(255, 255, 255); border-top: 1px solid rgb(235, 237, 240); display: block; padding: 12px 0px; text-align: center; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 12px;">Zobraziť menej

Názov prímateľa
Umenie a spoločnosť

Celkový rozpočet:
41 900,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €