Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajina kníh

Krátky opis
Cieľom projektu Krajina kníh je v prvom rade podnietiť záujem detí a mládeže o literatúru a čítanie, zlepšovať úroveň ich čitateľskej gramotnosti, ktorá je základom ďalšieho vzdelávania a porozumenia písanému slovu. Vzťah k literatúre takisto pomáha formovať osobnosť detí, pomáha im lepšie porozumieť iným ľuďom i samým sebe. Pravidelne preto organizujeme besedy s autormi kníh z rôznych oblastí, tvorcami beletrie i náučnej literatúry, čím chceme osloviť deti s rôznymi záujmami a zameraním.
Fotogaléria
Názov podujatia
O knihách pre deti s deťmi s Máriou Štefánkovou

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
18.06.2020

Popis projektu

Knižnica Jána Henkela v Levoči organizuje v rámci projektu Krajina kníh autorské čítanie a besedu s autorkou detských kníh a prekladateľkou Máriou Štefánkovou, ktoré je určené pre mladšie deti. Organizované podujatie pre školy. 

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
1 900,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €