Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Labyrinty literatúry

Krátky opis
Podujatie z cyklu Labyrinty literatúry v rámci klubového stretnutia Klubu nezávislých spisovateľov 24. júna 2020 v Kafe Scherz, Palisády 27, Bratislava o 15.00 h. Účinkujú: Dalimír Stano, Dana Podracká, Denisa Fulmeková, Tibor Žilka
Fotogaléria
Názov podujatia
Labyrinty literatúry

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
24.06.2020

Popis projektu

Podujatie z cyklu Labyrinty literatúry v rámci klubového stretnutia Klubu nezávislých spisovateľov 24. júna 2020 v Kafe Scherz, Palisády 27, Bratislava o 15.00 h.
Účinkujú: Dalimír Stano, Dana Podracká, Denisa Fulmeková, Tibor Žilka

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
5 670,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €