Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Slovensko - 30 rokov slobody!? (Karikatúry o porevolučnom Slovensku, 1989-2019)

Fotogaléria
Názov podujatia
Blogový príspevok

Miesto konania / kraj
Partizánske / Partizánske

Termín konania
01.03.2020

Popis projektu

Informačný blog o vydaní knihy, doplnený ilustráciami z diela: 

https://www.espero.sk/l/kresleny-humor-na-564-stranach-taka-je-nasa-nova-kniha/https://www.espero.sk/l/kresleny-humor-na-564-stranach-taka-je-nasa-nova-kniha/">https://www.espero.sk/l/kresleny-humor-na-564-stranach-taka-je-nasa-nova-kniha/ href="https://www.espero.sk/l/kresleny-humor-na-564-stranach-taka-je-nasa-nova-kniha/https://www.espero.sk/l/kresleny-humor-na-564-stranach-taka-je-nasa-nova-kniha/">https://www.espero.sk/l/kresleny-humor-na-564-stranach-taka-je-nasa-nova-kniha/

Názov prímateľa
Peter Baláž ESPERO

Celkový rozpočet:
7 750,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €