Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ZÁZRAČNÝ ORIEŠOK. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe. XI. ročník

Krátky opis
Festivalom Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase–rozhlas v knihe chceme čitateľom priblížiť knihu v literárnej, rozhlasovej, dramatickej, animovanej i výtvarnej podobe. Cieľom festivalu je umožniť deťom nazrieť do literárneho sveta prostredníctvom stretnutí s tvorcami kníh, autorských čítaní, prezentácií rozhlasových rozprávok, počúvania a hodnotenia súťažných rozhlasových titulov, výstav knižných ilustrácií, výtvarnej súťaže a pod., a tým prispejeme k výchove detí k čítaniu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zázračné divadlo alebo Keď sa zdvihne opona

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
16.01.2020 - 30.10.2020

Popis projektu

Z dôvodu uzatvorenia škôl v súvislosti s ochorením COVID-19 sme termín uzávierky medzinárodnej výtvarnej súťaže s názvom Zázračné divadlo alebo Keď sa zdvihne opona predĺžili do 30. októbra 2020. Súťaž je určená pre žiakov 1.-5. ročníka základných škôl, špeciálnych škôl, školských klubov a základných umeleckých škôl pri príležitosti Roku slovenského divadla 2020. Viac informácií sa dozviete tu: https://www.kniznica.sk/digitalna-kronika/detail-clanku/?tx_kioscosmotron_pi1%5Bdetail%5D=pim_un_cat_dk*0000313https://www.kniznica.sk/digitalna-kronika/detail-clanku/?tx_kioscosmotron_pi1%5Bdetail%5D=pim_un_cat_dk*0000313">https://www.kniznica.sk/digitalna-kronika/detail-clanku/?tx_kioscosmotron_pi1%5Bdetail%5D=pim_un_cat_dk*0000313 href="https://www.kniznica.sk/digitalna-kronika/detail-clanku/?tx_kioscosmotron_pi1%5Bdetail%5D=pim_un_cat_dk*0000313https://www.kniznica.sk/digitalna-kronika/detail-clanku/?tx_kioscosmotron_pi1%5Bdetail%5D=pim_un_cat_dk*0000313">https://www.kniznica.sk/digitalna-kronika/detail-clanku/?tx_kioscosmotron_pi1%5Bdetail%5D=pim_un_cat_dk*0000313

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
19 790,00 €

Výška podpory:
16 500,00 €