Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ZÁZRAČNÝ ORIEŠOK. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe. XI. ročník

Krátky opis
Festivalom Zázračný oriešok. Kniha v rozhlase–rozhlas v knihe chceme čitateľom priblížiť knihu v literárnej, rozhlasovej, dramatickej, animovanej i výtvarnej podobe. Cieľom festivalu je umožniť deťom nazrieť do literárneho sveta prostredníctvom stretnutí s tvorcami kníh, autorských čítaní, prezentácií rozhlasových rozprávok, počúvania a hodnotenia súťažných rozhlasových titulov, výstav knižných ilustrácií, výtvarnej súťaže a pod., a tým prispejeme k výchove detí k čítaniu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Online prezentácie knižnej, animovanej a rozhlasovej podoby rozprávok

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
11.05.2020 - 28.05.2020

Popis projektu

pondelok 11. mája 2020 o 11.00 h

Andanténa

Online prezentácia knižnej, rozhlasovej a animovanej podoby rozprávky Beaty Panákovej s názvom Budajko.


pondelok 18. mája 2020 o 11.00 h

Rozprávka o oslíkovi

Online prezentácia knižnej, rozhlasovej a animovanej podoby rozprávky Jána Milčáka s názvom Rozprávka o oslíkovi.


štvrtok 28. mája 2020 o 11.00 h

V záhrade papierových drakov

Online prezentácia knižnej, rozhlasovej a animovanej podoby rozprávky Jany Bodnárovej s názvom Trinásť.

Online prezentácie si môžete pozrieť tu: www.kniznica.sk/kniznica-online/zazracny-oriesok-online/online-prezentacie/http://www.kniznica.sk/kniznica-online/zazracny-oriesok-online/online-prezentacie/">www.kniznica.sk/kniznica-online/zazracny-oriesok-online/online-prezentacie/ style="color: rgb(85, 85, 85);"> .Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
19 790,00 €

Výška podpory:
16 500,00 €