Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

BAŠTA - stabilné kultur centrum

Krátky opis
Za Kultúrno-komunitným centrom Bašta stojí občianske združenie Different. Snažíme sa do krásnych opustených priestorov historickej Hrubej bašty vrátiť život, naplniť ho kultúrou, komunitnými stretnutiami, aktívnym oddychom a vzdelávaním. Z Bašty sa postupne stáva stabilné miesto pre pestré žánre a rôzne komunity ľudí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Typography of mental disorders

Miesto konania / kraj
Bardejov / Bardejov

Termín konania
19.01.2018 - 06.02.2018

Popis projektu

Typography of mental disorders / Typografia duševných porúch:

Výstava série minimalistických grafík, ktoré zachytávajú podstatu a symptómy duševných porúch, či fóbií.

Autor: Igor Kupec


Pozývame Vás spestriť si zimný piatkový večer na vernisáži neobyčajne výstižnej výstavy.


Vstup voľný.


Výstava potrvá do 6. februára 2018


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Different - občianske združenie

Celkový rozpočet:
46 000,00 €

Výška podpory:
40 000,00 €