Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Klaunove sny / Tvorivá dielňa s Miroslavom Kasprzykom

Krátky opis
Interaktívne divadelné predstavenie a workshop základov pantomímy a divadelného pohybu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Klaunove sny / Tvorivá dielňa s Miroslavom Kasprzykom

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
29.03.2020

Popis projektu

Zabavné interaktívne divadelné predstavenie slovenského míma MIROSLAVA KASPRZYKA. Príbeh zaspatého klauna a jeho neuveriteľných snov pre malých divákov s ich aktívnym zapojeniím do hry aj snov.
Predstavenie je vhodné pre deti od 4 do 10 rokov.

Tvorivá dielňa ZÁKLADOV PANTOMÍMY a DIVADELNÉHO POHYBU pre žiakov dramatických odborov ZUŠ, deti z divadelných súborov, ale aj pre všetkých detských záujemcov so záujmom o divadlo a pantomímu.
Tvorivá dielňa je vhodná pre všetkých od 3 do 99 rokov.

Názov prímateľa
Mesto Nové Zámky

Celkový rozpočet:
390 707,00 €

Výška podpory:
300 000,00 €