Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme

Krátky opis
Podpora čítania, workshop
Fotogaléria
Názov podujatia
Návod na použitie, alebo čo v knihe nenájdete: Linoryt EX LIBRIS

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
03.03.2020

Popis projektu

Cyklus podujatí Návod na použitie, alebo čo v knihe nenájdete je zameraný na skúmanie rôznych druhov hobby. V našej knižnici nájdete množstvo kvalitných príručiek, ktoré čitateľa prevedú krok za krokom rôznymi postupmi. Občas máme pocit, že v príručke niečo chýba. Preto sme sa rozhodli každý mesiac pozvať odborníka v danej oblasti.

Tento mesiac to bude linoryt. Vyrobte si vlastnú pečiatku a označte si svoje knihy.

Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
3 500,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €