Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tancujúca stodola

Krátky opis
Nový program folklórneho súboru Megyer
Fotogaléria
Názov podujatia
Nový program folklórneho súboru Megyer s názvom Fordulj rózsám kereken

Miesto konania / kraj
Veľký Meder / Dunajská Streda

Termín konania
21.03.2020

Popis projektu

Premiéra nového celovečerného programu folklórneho súboru Megyer s názvom Fordulj rózsám kereken sa uskutoční dňa 21.03.2020 o 18,00 v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Mederi.

Názov prímateľa
"SERMO POPULA"

Celkový rozpočet:
11 602,00 €

Výška podpory:
11 000,00 €