Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2020

Krátky opis
Pozývame vás na zahajovacie bábkové divadielko tohtoročnej sezóny Divonediel pre deti a ich rodiny, ktoré sa uskutoční v nedeľu 22.3.2020 o 17:00 v KC Cooltajner.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo na hojdačke: Na Zemi dobre mi

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
22.03.2020

Popis projektu

Toto veselé sci-fi predstavenie je popretkávané pesničkami a aktivitami, jeho edukačný rozmer je určený pre deti materských škôl a prvého stupňa ZŠ. Je to prvé z detských divadielok, ktoré bude KC Cooltajner počas celého roka prinášať v rámci podprojektu Divonedele pre deti.

O deji: Vesmírna loď má nečakané problémy. Vysiela SOS a napokon stroskotá do lesa. Teda... Skôr na skládku, kde kedysi býval les. Podarí sa zvieratkám pomôcť opraviť kamarátom z vesmíru ich kozmickú loď na návrat domov...?

TOTO PODUJATIE PODPORIL Z VEREJNÝCH ZDROJOV FOND NA PODPORU UMENIA.

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
22 650,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €