Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zimné slávnosti Hornonitria

Krátky opis
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja, občianske združenie Hornonitrie, obce pravnianskej doliny a hlavný partner Fond na podporu umenia Vás pozývajú na 17. ZIMNÉ SLÁVNOSTI HORNONITRIA, v rámci ktorých sa uskutoční podujatie Pre hriechy sveta umučený.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pre hriechy sveta umučený

Miesto konania / kraj
Chvojnica / Myjava

Termín konania
14.03.2020

Popis projektu

Srdečne vás pozývame na koncert vokálnej skupiny SKLO a pašiovú hru Folklórno-divadelného súboru Sielnica.

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 150,00 €

Výška podpory:
2 800,00 €