Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stretnutie s remeslom

Krátky opis
Stretnutie s remeslom je projekt zložený z viacerých kurzov zameraných na tradičné remeselné techniky, na ktorých si účastníci môžu vyskúšať svoje zručnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie s remeselom

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
11.02.2017 - 15.12.2017

Popis projektu

Stretnutie s remeslom bolo propagované prostredníctvom pozvánok, plagátov, rozhlasových pozvánok, webovej stránky Podpolianskeho osvetového strediska.

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 160,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €